Zaproszenia rysowane prawdziwą ręką.

Projekt indywidualny

Dorota & Kuba

foto1Dorota i Kuba są blogerami. Pasją Doroty jest literatura i kultura, Kuba zajmuje się PR i mediami. Wymyślili, że wokół swojego ślubu stworzą kampanię o nazwie Blogogody; możecie o niej poczytać w całym Internecie pod hashem #blogogody, jak również w Dużym Formacie. W ramach kampanii współpracowały z nimi różne marki, ja miałam przyjemność zrobić zaproszenia.

Narzeczeni byli bardzo konkretni, jeśli chodzi o szczegóły portretów. Wbrew obiegowej opinii, właśnie takie zlecenia są czasem najlepsze, bo przy poleceniu “popuść wodze fantazji” można spędzić rok. Tutaj jeszcze na spotkaniu narysowałam dobrze przyjęty szkic, potem podszlifowałam go na komputerze. Czasem drukuję komputerowy szkic i jeszcze mażę po nim ołówkiem, żeby lepiej go wyczuć.szkicmockPo tym, jak D&K zaakceptowali na końcowym szkicu wszystko prócz hełmu i sowy, zasiadłam do komputerowego czyszczenia i kolorowania.

Hełm zgubił rogi i dostał nosal, sowa z płomykówki zmieniła się w puchacza. Dorota została ufryzowana.ljkhjwafedsffAtrybutami Doroty były książki: na fioletowej WWL, czyli rejestracja Wołomina, na żółtej po hebrajsku Milan Kundera. Dalej kłębek włóczki, bo hobbym dzierganie, flagi umiłowanych państw i Krecik. Ahoj!P1040466 Po stronie Kuby burger, bekon i łyskacz. Nie skłamię, jeśli powiem, że tu mi bliżej. Jest też pad do PS.P1040467P1040471Fajnie się bawiłam przy imionach. Dorota jest zapisana quasi-hebrajskim skryptem, nad którym praca przypomniała mi zajęcia ze starohebrajskiego, na które kiedyś chodziłam i które niewątpliwie dały mi kilka nowych synaps. Ozdobnik na wstędze też jest hebrajski, liście i zawijasy. jkhjU Kuby coś à la runy, plus średniowieczne przeplatanki. jkgfghjkJestem bardzo zadowolona z kolczugi. Uważam też, że Dorota miała super sukienkę.fedgsfxbgP1040502Detal z tyłu zaproszenia: średniowieczny północny (wikiński) węzeł z dodanym bliskowschodnim (żydowskim) motywem roślinnym. Dumnam z tego węzła, jest w całości do przejścia. Sami sprawdźcie!
P1040509 Oprócz papierowych zaproszeń dla rodziny Kuba i Dorota potrzebowali elektronicznych zaproszeń na oddzielną imprezę dla znajomych. Zachowaliśmy w nich boczne wikińsko-żydowskie ozdobniki z wnętrza papierowych zaproszeń i hełm Kuby, dodaliśmy też słowiański wianek dla Doroty.
cafeAutorką loga Blogogodów, tego z napisem runami i smokami jak na stronie jest Tami Tea. Połączyłam je z moimi wstążkami z imionami D&K.
blogomockup

No i mazel tov! L’chaim!
page2

Mockupy w tym poście są z Mocup.